Kulturní centrum Prádelna, z. s.
Linecká 41, Plešivec, 381 01 Český Krumlov

 

About the Prádelna in English.

Datum

23 Čvn 2023
Expired!

Čas

20:30 - 21:30

Czech Slack | předpremiéra dokumentární série | Highline Festival Český Krumlov 2023

Slackline – sport, který dnes zná už skoro každý. Sport, který vymysleli lezci v Yosemitech v 80. letech 20. století. Sport, který mi změnil život!

Ačkoliv vznik slackliningu je datovaný do minulého století, do mekky světového lezení v americkém národním parku Yosemity, největší rozmach lajny zažily až v Evropě na začátku 21. století. A Česká republika toho byla nedílnou součástí.

Právě video seriál o slackliningu v Česku je můj zatím největší projekt. Seriál, ve kterém se dozvíte mnohé o dějinách slackline v ČR, navštívíte místa, která jsou s českými lajnami neodmyslitelně spojená, a kde se ta lajnová historie psala, zjistíte praktické informace a v neposlední řadě poznáte lajnerskou komunitu.

2 x 22 min, předpremiéra, Česká republika 2023

Highline Festival Český Krumlov 2023

Highline Festival Český Krumlov 2023 se opět uskuteční jako kombinace sportovního programu a akcí pro veřejnost. V loňském 2. ročníku se do sportovní části registrovalo 50 lezců, letos lze očekávat účast stovky akreditovaných lezců, z toho polovina je ze zahraničí. Letos pro ně bude nachystáno 12 různě dlouhých a různě obtížných výškových lajn v délce od 25 do 235 metrů, na náměstí Svornosti bude opět k vidění triková aréna i dvě paralelní lajny pro závody na rychlost (speedline), Prádelna bude hostit workshopy a besedy, klášterní zahrada letní kino. 

Vstupné dobrovolné

Příspěvkem podpoříte neziskový provoz a zvelebování Prádelny.

Vstup na vlastní nebezpečí

Upozorňujeme, že vstup do Prádelny je možný pouze na vlastní nebezpečí. Děkujeme za pochopení. 

Podpoř neziskový provoz Prádelny

Prádelna funguje neziskově jen díky nadšení dobrovolníků a dobrovolnic a vaší podpoře.

 

Událost je ukončena.

0 komentářů