Kulturní centrum Prádelna, z. s.
Linecká 41, Plešivec, 381 01 Český Krumlov

 

About the Prádelna in English.

Datum

14 Srp 2022
Expired!

Čas

20:00 - 21:00

Ukradená galerie | Veronika Soukupová

V neděli 14. srpna proběhne vernisáž výstavy Veroniky Soukupové, která bude k vidění v prostorách Prádelny od 15. do 20. srpna. Jedná se o Veroniky první výstavu v podobně veřejném prostoru jako je Prádelna.

Narodila jsem se 25. srpna 1998 v Českých Budějovicích. V Českém Krumlově jsem vystudovala SUPŠ sv. Anežky České, rok a půl grafický design, z kterého jsem nakonec přestoupila na malbu. Poté jsem šla studovat do Plzně na Fakultu designu a umění Ladislava Sutnara obor mediální a didaktická ilustrace. Z této školy jsem po necelém roce odešla. Následovně jsem se vydala koncem roku 2021 do Prahy, kde jsem začala pracovat ve Výtvarném ateliéru malování a kreslení. Začátkem září tomu ovšem nastane konec, stěhuji se do Písku, kde nastupuji na Filmovou akademii Miroslava Ondříčka obor animace.

Veronika Soukupová

Ukradená galerie neboli UKG je platformou pro každého, kdo chce vystavovat ve veřejném prostoru, a místem setkání pro všechny, kteří mají zájem se na to podívat. UKG nezná meze, je od lidí lidem, je otevřená všem, nezávislá a zadarmo.

Událost je ukončena.

0 komentářů