Kulturní centrum Prádelna, z. s.
Linecká 41, Plešivec, 381 01 Český Krumlov

 

About the Prádelna in English.

Datum

06 Srp 2022
Expired!

Čas

15:00 - 17:00

Výtvarná dílna s Petrem Knöselem

Malířský workshop pro 15 lidí, výdaje účastníků minimální, společný neopakovatelný zážitek pro každého!

Ahoj všem!

Přijďte si společně zamalovat! Vytvoříme spolu prostor k interakci s ostatníma i k sondě k sobě samýmu prostřednictvím malby. Objevíme, že se neustále něco děje a pořád se to mění, že nás to může inspirovat, ať skrze nás samý nebo skrze ostatní. Budeme harmonizovat ale i kontrastovat. Zjistíme, že vše je jak má bejt, jen zvolit tu správnou cestu k transformaci dění na plátno. Naučíme se, že neni nikdy nic ztraceno, že všechno má svý řešení. Když opustíme svý obavy, strachy a předsudky, necháme vše jen plynout, užijeme si společnej proces tvorby, kterej je cílem setkání. Vlastní konečnej výsledek už tolik ne. Nechat sebou projít kreativitu, to je oč poběží.

Budeme malovat akrylovýma barvama na velký plátno složený z 15 menších pláten. Na konci si každej zúčastněnej spolutvůrce odnese jednu část s sebou. Vlastní proces bude probíhat přibližně 2 hodiny, po celou dobu nám k tomu bude hrát inspirativní hudba. 

Vstup dobrovolnej, s sebou vhodný oblečení k umazání, kdy a kde? – klikni na odkaz!, účast omezená na 15 účastníků, tak se hlašte s předstihem na můj email: 
petr.knosel@gmail.com

Petr Knösel

Registrace předem na email petr.knosel@gmail.com.

Událost je ukončena.

0 komentářů