Kulturní centrum Prádelna, z. s.
Linecká 41, Plešivec, 381 01 Český Krumlov

 

About the Prádelna in English.

Datum

15 Zář 2023
Expired!

Čas

20:00 - 22:00

Mutanti hledaj východisko | koncert | Mejdlo v Prádelně

Tohle bude velký! V pátek 15. září Prádelnu rozduní – nebojme se říct – dnes už legendární pražské duo Mutanti hledaj východisko.

Série koncertů Mejdlo v Prádelně

Koncert probíhá v rámci letní série koncertů Mejdlo v Prádelně, kterou pořádá stejnojmenná iniciativa.

Mutanti hledaj východisko

Rap, Alternatíva / Indie

Mutanti, to jsou: rapper a textař Jan Vejražka a hudebník a skladatel Jiří Konvalinka (znáte též z kapely Vložte kočku).

Absurdita, parodie, nonsensy i černý humor mají v tvorbě Mutantů svoje jisté místo. V nečekaných chvílích se zvrhávají do mrazení v zádech a nebojí se ani úchylných rovin. Snažit se jejich elektronické smyčky, divoký sampling cizích nahrávek a ironické texty nějak rozklíčovat, se jeví předem marné. Roztěkaně přeskakují mezi tématy a hudebně i slovně připomínají hyperaktivní jedince, kteří se navíc zrovna nacházejí ve své manické fázi. Nepřekvapivě se nicméně zároveň objevily i asociace k nepoměrně temnějším WWW. (magazinuni.cz)

Taneční beaty, tvrdá elektronika, melodický pop, vyhajpovaná místa i pasáže, kde hudební složka nedirektivně doplňuje atmosféru slov. Slyšeli jste už někdy hiphopový track, který trvá více jak patnáct minut a pořád drží atmosféru a drive? Ano, také tohle už Mutanti ve své tvorbě dokázali. (fullmoonzine.cz)

Jedinečná příležitost slyšet naživo v Krumlově mutantí kultovní hity Diskotéka, Pan Klimeš, Du prát… to si nemůžete nechat ujít!

Vstupné dobrovolné

Příspěvkem podpoříte kapely i neziskový provoz a zvelebování Prádelny.

Vstup na vlastní nebezpečí

Upozorňujeme, že vstup do Prádelny je možný pouze na vlastní nebezpečí. Děkujeme za pochopení. 

Podpoř neziskový provoz Prádelny

Prádelna funguje neziskově jen díky nadšení dobrovolníků a dobrovolnic a vaší podpoře.

 

Událost je ukončena.

0 komentářů